Google
Kategorie: Wszystkie | konstruktorzy | lotniska | promocje | przewoźnicy | wypadki
RSS

promocje

czwartek, 01 października 2009

Tylko dzisiaj do północy trwa trwa jeszcze 48-godzinna, super-promocja Lufthansy. Objęte są nią loty ze wszystkich obsługiwanych przez niemieckiego przewoźnika polskich lotnisk do 34. miast świata.

I tak, przykładowo, do Bostonu lub Dubaju polecieć można już za 1400 PLN, a do Pekinu czy brazylijskiego São Paulo za 1600 PLN. Wylot z Polski musi nastąpić między początkiem listopada tego roku, a końcem lutego roku przyszłego. Maksimum pobytu to 3 miesiące, a minimum to noc z soboty na niedzielę. Promocja obowiązuje wyłącznie przy zakupach dokonywanych za pośrednictwem internetowej strony Lufthansy.


tags: , , , , .

21:04, zwirekiwigura , promocje
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 30 lipca 2009

W ubiegłym tygodniu blog Podróż na Południe zwrócił słusznie uwagę na, dotyczącą połączeń z Ameryką Łacińską, promocję Lufthansy, która promocją była tylko z nazwy. Ja też o tym wspominałem.

W tym tygodniu niespodzianka. Lufthansa przygotowała kolejną promocję na loty w tamten region świata i tym razem ceny są już rzeczywiście atrakcyjne. Szczegóły ponownie na Podróży na Południe, oraz na polskich stronach internetowych niemieckiego przewoźnika.


tags: , , , , , .

16:40, zwirekiwigura , promocje
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 23 lipca 2009

Bardzo interesujący tekst pojawił się na blogu Podróż na Południe (tierralatina.pl). Jego autor przeanalizował najnowszą „promocję” Lufthansy na loty z Polski do Ameryki Łacińskiej.

I co się okazuje? Że „super ceny” niemieckiego przewoźnika są... wyższe niż ceny zwykłych, nie promowanych biletów u większości konkurencji.

Nie pozostaje nic innego jak poprosić Lufthansę o więcej szacunku wobec polskich klientów. I o nie nazywanie promocją tego, co nią z pewnością nie jest.


tags: , , , , , .

czwartek, 20 listopada 2008

No może nie za grosze, ale za relatywnie niewielkie pieniądze. Lufthansa ogłosiła właśnie błyskawiczną promocję na loty do USA. Błyskawiczną, bo decydować trzeba się bardzo szybko – obniżone ceny obowiązują jednynie przez tydzień, czyli do 25 listopada.

Oferta jest bardzo kusząca: Nowy Jork i Filadelfia za 1730 złotych; Nowy Orlean, Jacksonville (Floryda) i Raleigh za 1910, Seattle za 2850 PLN, a Albuquerque i Phoenix za 2260. Ceny te obejmują wszystkie dodatkowe taksy i opłaty.

Podróż za promocyjną cenę rozpocząć trzeba między tegoroczną wigilią, a 28. lutego przyszłego roku. Maksymalny czas pobytu – miesiąc.

Wyloty ze wszystkich polskich miast, z których lata Lufthansa, czyli z Warszawy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia.

Zakup biletów w promocji możliwy jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej niemieckiego przewoźnika. Ilość miejsc sprzedawanych na promocyjnych warunkach jest, jak zawsze, ograniczona.


tags: , , , , , , , , , , , , , , .
00:25, zwirekiwigura , promocje
Link Dodaj komentarz »
sobota, 08 listopada 2008

Niemiecka Lufthansa ma w tej chwili bardzo ciekawą promocję dla miłośników Ameryki Łacińskiej. Bilety do tego zakątka świata z Warszawy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia można kupić już za 1770 PLN.

Za tą właśnie cenę polecieć można do Caracas w Wenezueli. Za 2125 PLN dolecimy do Mexico-City, a za 2300 PLN do argentyńskiego Buenos Aires, bądź do São Paulo w Brazylii.

Oczywiście, jak każda promocja, te oferta obwarowana jest wieloma ograniczeniami. Przede wszystkim dotyczy ona wyłącznie biletów kupowanych przez internet, bezpośrednio na stronie Lufthansy. A zakupu należy dokonać do 11 listopada włącznie. Z kolei podróż odbyć można dopiero w przyszłym roku. Wylot z Polski musi mieć miejsce w maju, lub czerwcu. Powrót po minimalnie 7, a maksymalnie 30 dniach. Promocyjna cena zawiera wszystkie obowiązkowe dopłaty i podatki.

Ilość miejsc sprzedawanych na promocyjnych warunkach jest oczywiście ograniczona.


tags: , , , , , , , , , .

wtorek, 05 lutego 2008

Austriackie linie lotnicze oferują walentynkową promocję na przeloty do 130 miast na świecie. Wystarczy w momencie rezerwowania przelotu na stronie internetowej Austrian wpisać słowo Walentynki w rubryce Kupon. Zniżka wynosi 200 PLN.

Promocja trwać będzie do końca marca, a podróż należy odbyć przed 31 maja i rozpocząć ją w Polsce.

Z walentynkowej zniżki skorzystać można m.in. do odwiedzenia dwóch nowych miast, jakie pojawią się w siatce połączeń Austrian już w kwietniu. Austriacka kompania konsekwentnie kontynuuje swój marsz na Wschód i otworzy połączenia z rosyjskim czarnomorskim kurortem Soczi , oraz z Niżnym Nowogrodem.

Do ubu tych miast Austrian latać będzie trzy razy w tygodniu i będzie pierwszym zachodnim przewoźnikiem tam latającym.

Austrian Airlines

tags: , , , , , .

19:15, zwirekiwigura , promocje
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2